AiW STUDIO - wnętrza
Logo AiW STUDIO
Tu podaj tekst alternatywny
 

Wnętrza

 

Projekty wnętrz realizujemy jako osobne opracowanie w przypadku budynków już istniejących (w tym w stanie deweloperskim) i nie podlegających zmianom konstrukcyjnym, lub integralnie powiązane z projektem architektoniczno-budowlanym nowego budynku, bądź jego przebudowy, nadbudowy, jak również rozbudowy wraz ze zmianą sposobu użytkowania. Dzięki takiemu podejściu wnętrze jest doskonale zintegrowane z architekturą budynku pod względem funkcjonalności, estetyki i komfortu użytkowania.

 

W ramach projektu wnętrz tworzymy również projekty technologiczne, uwzględniające wyposażenie danego budynku lub lokalu. Kompleksowo realizujemy w ten sposób projekty dla sklepów, salonów fryzjerskich, kosmetycznych, odnowy biologicznej, fitness, gabinetów lekarskich, lokali gastronomicznych, kawiarni.

 

Projektujemy wnętrza budynków mieszkalnych, usługowych, handlowych, sportu i rekreacji oraz sakralnych. Z równą uwagą i zaangażowaniem podchodzimy do tematu wyposażenia wnętrza zarówno np. budynku biurowego, jak i małej łazienki, czy kuchni, wiedząc, że ciekawe i kreatywne rozwiązania nie zależą od skali projektu.

 

W ramach projektu kompleksowego opracowujemy:

  • inwentaryzację wnętrza (w przypadku wnętrz istniejących)
  • koncepcję układu funkcjonalnego pomieszczeń
  • koncepcję projektową wnętrza lokalu lub jego części (bądź całego budynku) wraz z wizualizacją, obejmującą meble na wymiar
  • projekt wykonawczy wnętrza z określeniem kolorystyki wg wzorników barw, szczegółowym zestawieniem zastosowanych materiałów, zawierający wszelkie dane techniczne (w tym wytyczne i schematy dla instalacji) niezbędne do realizacji inwestycji

A ponadto:

  • projekt technologiczny, jeśli dotyczy
  • projekt budowlany, jeśli dotyczy.

Jesteśmy również otwarci na inne formy współpracy, w tym konsultacje projektowe na miejscu u Klienta.

 

Architektura Wnętrza Energetyka